نتایج جستجو برای عبارت :

4 استراتژی اشتباه در ساخت برند - قسمت اول

سایت سریال عروس اسانبول 
برای نمایش هر  قسمت روی آن کلیک کن.

*قسمت 140 . . . . .

اینجا کلیک کن اگه 140 اشتباه بود  

+قسمت 141 . . . . 

اینجا کلیک کن اگه 141 اشتباه بود 

*قسمت 142

+قسمت 143 

*قسمت 144 

+قسمت 145

*قسمت 146 . . .

اینجا کلیک کن اگه 146 اشتباه بود 

+قسمت 147 

*قسمت 148 

+قسمت 149 

* قسمت 150 

+قسمت 151 

*قسمت 152 

کلیک اگه 152 اشتباه بود 

+قسمت 153 

از اواخر بهمن ۹۷ شروع کردم به دیدن سریال فرندز،و تاالان تا قسمت ۲ فصل نهم دیدمش.
منو اونجوری نمیخندونه، ولی خب واقعا حال خوب کنه...معمولا قبله خواب دو قسمت ازش میبینم و خیلی حال میده،ازالان قصه تموم شدنشو دارم میگیرم...
تا اینجا با این دو قسمت واقعا خندیدم:قسمت ۲ فصل نهم(اون قضیه مشت زدن راس به جویی و ...)
اگه اشتباه نگم قسمت ۱۷ فصل پنجم(اون قضیه که جویی از پشته پنجره خونه مانیکا یه دختررو تو ساختمون راس میبینه و .....)
خودم رو گذاشتم جای خانواده مسافرین هواپیما....
یکبار وقتی خبر سقوط هواپیما رو شنیدم و فهمیدم همه سرنشینانش جان باختند... من مردم... 
بعد چند روز باخبر میشم که عزیزانم اشتباهی مردند! 
اینبار اما بارها از داغ این درد میمیرم و زنده میشم و هیچ چیزی آرومم نمیکنه ... 
فکر کن بخاطر یه اشتباه 
یک اشتباه
پشت این یک اشتباه هزاااااار اشتباه من و شما پنهان شده!
هزااااار اشتباه من و شما پنهان شده!!
مشاور برند

علی خویه
مشاور برند با 18 سال تجربه ی اجرایی موفقنویسنده ی کتاب مرجع ” مدیریت برند”مشاور برند و بازاریابیساخت ، توسعه و تقویت برندمجری و مشاور طرح های مهندسی فروشهمکاری با بیش از صدها برند مطرح در زمینه ی توسعه و تقویت سیستم فروشارائه ی راهکارهای عملی و مشاور اثر بخش در زمینه بازاریابی و فروش و توسعه ی برند

دانستنی های برندینگ و برندسازی
محصولات جی پلاس ساخت کجاست؟
بعد از آنکه آمریکا تحریم های خود علیه ایران را افزایش داد، برندهای کره ای ال جی و سامسونگ دیگر نتوانستند، محصولات خود را به ایران وارد کنند.

به همین دلیل تعداد محصولات این دو برند در بازار کاهش یافت و قیمت محصولات این دو شرکت افزایش یافت.

تا اینکه در بهمن ماه سال 1398 اعلام کردند، تابلوهای این دو برند از سر در نمایندگی های فروش شرکت ها پایین کشیده شد

و به جای برندهای کره ای سامسونگ و ال جی، برند های سام و جی پلا
- "بهم گفت هر کس تو زندگیش فقط یه بار میتونه بزرگترین اشتباهش رو انجام بده! سعی کن اون اشتباه تو این سِن نباشه!"این بخش از صحبت هاش خیلی درگیرم کردداشتم فکرمیکردم که چطور میشه که آدم میدونه داره اشتباه میکنه اما با علم و یقین بزرگترین اشتباه زندگیش رو مرتکب میشه :||
۷ اشتباه رایج در طراحی اپلیکیشن موبایل
ساخت اپ موبایل از حساس ترین پروژه هایی می باشد که نقش اساسی در رونق یا شکست یک کسب و کار خواهد داشت. به همین دلیل دانستن اشتباهاتی که باعث می شوند ساخت اپ با شکست مواجه شود، راهکاری منطقی برای جلوگیری از هدر رفت سرمایه، زمان و انرژی خواهد بود. رونق صنعت طراحی اپلیکیشن موبایل و آنالیز عوامل شکست یا موفقیت اپلیکیشن به ما این امکان را داده است که ۷ مورد از اشتباهات رایج در طراحی اپلیکیشن را پیدا و بررسی
با سلام و احترام،
به استحضار می رساند بردار v در پرسش ۵ اشتباه است زیرا یک بردار کد نیست و باید
به v=[101101] اصلاح شود. در این صورت با مقایسه r و v مشخص می شود که
بردار خطای رخ داده شده در کانال برابر e=[001010] است که رهبر هیچ یک از
کاست ها نیست. پس خطای کدبرداری رخ می دهد و کلمه کد خروجی به اشتباه به
v^{hat}=[000111] کدبرداری می شود.
همچنین قسمت ه) این پرسش را نیز اشتباه حل کرده ام. این کد علاوه بر تصحیح تمامی بردارهای خطا با وزن t=1 و کمتر یک بردار خطای با وزن دو ر
ایا میدانید ثبت شرکت  چیست؟
ثبت برند یکی از اقداماتی است که میبایست در هنگام ثبت شرکت انجام بگیرد ،در ادامه این مطلب موسسه ثبت برند کریم خان به توضیح اجمالی در رابطه با مفهوم برند میپردازد،برند یا نام تجاری نامیست که سبب تمایز محصولات و خدمات و ثبت برنداز سایر خدمات و شرکت ها می شود. به طور کلی برند یا نام تجاری به دو صورت لاتین و غیر لاتین در دنیای کسب و کار استفاده می شود.استفاده از برند به معنای استفاده از انحصار یک امتیاز از یک کالا یا خد
سلام خدمت کاربران عزیز سایت برنامه نویسی ایلیا غلامی هستم در اموزش ساخت سایت مبتدی بر html در خدمت شما هستیم
دوستان و عزیزان خیلی ها میگن html یک زبان برنامه نویسی است اما اشتباه میکنند چون یه سایت مینویسند که نمیشه گفت زبان برنامه نویسی . Html زبان وب سایت هستش .
بطوری کلی کد های اجباری و اصولی یک وبسایت مبتدی بر html
<doctype html!>
<html>
<head> 
<title>اسم سایت</title>
<head/>
<body>
<div>
محل قرارگیری کد های سایت
<div/>
<body/>
<html/>
خرید ویلا خانه دریا
ویلا خانه دریا
خرید را برای شما آسان کرده است . باغچه ای بسیار زیبا و دارای نمای عالی ساختمانی است انشعابات این ویلا در خانه دریا اعم از آب ، برق و گاز کامل میباشد . فاصله این ویلای ساحلی شهرکی خانه دریا با جنگل 1200 متر میباشد .
ویلا در قسمت شمال شهرک خانه دریا در شهرکی زیبا و با فاصله 20 متری از جاده اصلی قرار دارد این ویلا در شهرک ساحلی خانه دریا دارای سندتک برگ ، پروانه ساخت و پایان کار میباشد فاصله ویلا در خانه دریا 500 متر با
ایمپلنت سوئیسی
ایمپلنت سوئیسی
اشترومن straumann جزء بهترین برند های ایمپلنت می باشد که بین 5 برند
برتر ایمپلنت دنیا قرار دارد و سابقه بسیار طولانی در این زمینه دارد ایمپلنت سوئیسی اس پی ای SPI یکی از برند های ایمپلنت ساخت کمپانی تومن مدیکال سوئیس است که دارای قدمت بسیار طولانی همانند ایمپلنت سوئیسی اشترومن در ساخت ایمپلنت دندان می باشد. و هر دو شرکت همواره در ساخت ایمپلنت دارای نوآوری می باشند
ادامه مطلب
ثبت برند تضمینی

برای ثبت برند خود حتما به مراجع معتبر بروید و درخواست خود را ارائه نمائید  ثبت برند موضوعی مهم و حساس است که به هر مجموعه ای نمی توان اعتماد کرد
و با وجود کلاهبرداری های جدید از برند ها حتما برند خود را به صورت تضمینی ثبت کنید

ثبت شرکت تضمینی

هلدینگ ملاصدرا می تواند این تضمین را به شما بدهد که با خیال راحت برند خور را ثبت کنید

برای دریافت مشاوره رایگان به کارشناسان مجرب ما در ملاصدرا تماس بگیرید
021-41174

موارد مورد نیاز:
1.یک جیمیل داشته باشید که حدود شیش ماه از ساخت اون گذشته باشه.
2. وقت و حوصله ی زیادی به خرج بدین.
3. جیمیل فرد مورد نظر رو داشته باشین.
.4 حتما باید برنامه ((جیمیل)) بروز رسانی باشه.
مراحل:
ابتدا وارد جیمیل خود شوید و گزینه ی نوشتن و بزنید تا بتونین یه ایمیل بفرستین.
در قسمت ادرس جیمیلی که میخواید هک کنید بفرستید.
در قسمت سابجکت(موضوع)
رمز جیمیلتون رو وارد کنید چون برای اینکه بخواد جیمیل طرف هک کنه نیاز رمز و جیمیل شما داره
سپس در ق
چوبی که به ساخت یک گیتار می رود ، خواه آکوستیک باشد یا برقی ، نکته بسیار مهمی است که باید در نظر بگیرید. ویژگی های اصلی گیتارهایی که از چوب ساخته شده اند ، بدنه است که بزرگترین قسمت گیتار است ، از آنجا که صدا از آنجا سرچشمه می گیرد ، و گردن و انگشت ، جایی که پیماها در آن قرار دارد. انواع چوب هایی که در این قسمت از گیتار مورد استفاده قرار می گیرند ، بر صدا ، وزن ، تن و ظاهر کلی گیتار تأثیر می گذارند و آن را به بخش بسیار مهمی از فرآیند ساخت (و نوازندگ
واقعیت این است
که اگر در زندگیتان اشتباه نمی کنید مطمئن باشید که جز مردگانید در غیر اینصورت
شما زنده اید و اشتباه هم میکنید مهم اشتباه کردن یا نکردن شما نیست مهم رفتار ما
بعد از یک اشتباه است اول از همه عبرت و درس مربوط به آن اشتباه رو بگیریم و با
خودمان مهربانتر باشیم و خودمان را ببخشیم و در آخر در کمال پر رویی اشتباه را
فراموش کنید گویی که اصلا آن را انجام نداده اید و بدانیم که اشتباهات هیچ چیز از
ارزش هایمان را کم نمی کند و ما همچنان خودمان
هنگامی که شما پی به اشتباه خود بردید. پیشه صحیح و مسئولانه این است که اشتباه خویش را بپذیرید. و در چنین مواقعی پاسخ عواقب کارتان می‌تواند گذرگاه حلی برای برون رفت از این اشتباهات باشد. نوع اشتباه خود را تشخیص دهید و خویش را برای رویارویی با آن حاضر کنید. در این مورد با طرف روبرو خود گفتگو کنید و از اشتباهی که چهره گرفته است، عذر خواهی کنید. سپس موقعیت را ترک کنید تا کمی اوضاع آرام شود.

تشخیص اشتباه 
شما باید خودتان را برای گونه ها سرزنش‌ها آ
درباره برند فوجی
علانت و نام تجاری فوجی Fuji یکی از نام های با سابقه لوازم خانگی به ویژه کولر گازی می باشد، این برند تجاری توانسته با تولید محصولات با کیفیت و قیمت مناسب در رقابت با سایر رقبا از دیگران عقب نماند، محصولات کولر فوجی توانسته بخش قابل توجهی از بازار را به دست بیاورد.

کولر گازی و اسپلیت فوجی  Fuji در انواع مدل سرمایش و گرمایش و سرمایش با گاز های R410 و R22 می باشد، شرکت و برند تجاری فوجی توانسته به تکنولوژی اینورتر Inverter دست پیدا کن

ما برای درد کشیدن آفریده شدیم 
اشتباه کردیم که خیال میکردیم روزی تو ایوون خونه‌ای گرم میشینیم و به روزهای سخت گذشتمون فکر میکنیم و با خودمون میگیم که ارزشش رو داشت
اشتباه میکردیم که فکر میکردیم روزی کسی که عشق رو برای ما معنی کرده رو در آغوش میگیریم و یادمون میره تنهایی چقدر سخت و جانکاه بود ، یادمون میره چقدر مردیم تا یه بار زنده شیم
اشتباه میکردیم که تو رویا میدیدیم که دلمون گرم شده ، پشتمون گرم شده ، خیالمون گرمه 
بهار اشتباه بود ، سال
معرفی پرفروش ترین محصولات برند زیندکو
معرفی برند زیندکو
برند ایتالیایی ZinDeco مجموعه‌ای از جواهرات نقره با سنگ‌های زیرکنیا Cubic Zirconia  است. این برند که سال‌ها با تولید جواهرات طلا فعالیت می‌کرد. در سال 2007، اقدام به توسعه برند خود با ارایه محصولات از جنس نقره استرلینگ 925 نمود.
تمرکز بر طراحی‌های خاص و منحصر به فرد، کیفیت بالای ساخت و نیز رضایت مشتری استراتژی اصلی این برند است.
محصولات برند زیندکو در سه گروه نقره بدون نگین، نقره با سنگ‌های زیر
بالاخره با یک رو تاخیر قسمت سوم از دوره آموزش ساخت بازی یوهاهاها ساخته شد. اگر قسمت های قبلی را مشاهده نکرده اید حتما آنها را مشاهده کنید:
قسمت اول
قسمت دوم
در این قسمت شما یاد می گیرید چگونه دشمنان این بازی را بسازید.
با ما همرا باشید با دوره آموزش ساخت بازی یوهاهاها.
پیشنمایش:

این فیلم آموزشی در آپارات قرار داده شده است:

مشاهده در آپارات

فایل های تمرینی هم اینجا قرار دادم:

دانلود از بیان باکس

بررسی کولرگازی ال جی
در این مطلب قصد داریم در خصوص کولر های گازی شرکت ال جی کمی صحبت کنیم. برندی که از محبوبیت و طرفداران بسیار زیادی برخوردار است و در بین تمامی برند ها می توان این برند را یکی از مشهور ترین و پرمخاطب ترین برند ها دانست. از این رو چنانچه شما به دنبال قیمت کولرگازی ال جی در بانه هستید می توانید این موضوع را از وبسایت بانه انتخاب به راحتی پیگری کنید ما در بانه انتخاب شرایطی را برای شما عزیزان فراهم ساخته ایم تا بتوانید با نازل
قیمت دستگاه جوجه کشی با توجه به برند و ظرفیت های دستگاه ها متفاوت است. باید توجه کنید که برندهایی که از قطعات با کیفیت تری تولید می شوند معمولا قیمت بالاتری دارند. در هنگام خرید در نظر داشته باشید که اگرچه قیمت از عوامل مهم در تصمیم گیری است ولی با این حال در کنار قیمت باید کیفیت را هم مد نظر قرار دهید. احتمال دارد قیمت یک برند از برند دیگر بالاتر باشد ولی با توجه به امکانات، قابلیت ها و کیفیت قیمت نسبی آ ن کمتر از قیمت برند دیگر باشد. برای مثال
وقتی که شما ( هویت ) برند تلگرام، نایک و حتی رستوران‌های معروف را در سطح شهر یا مکان‌های دیگر مشاهده می‌کنید، بلافاصله تصویری از آن شرکت و یا محصولی که ارائه می‌دهد در ذهن شما ایجاد می‌شود. این پیوند مستقیم که در ذهن شما ایجاد می‌شود، مدرک زنده‌ای از قدرت برند است.

این شرکت‌ها هویت خود را با یک برند ایجاد کرده‌اند و آن‌ها توانسته‌اند به هدف خود در این زمینه دست یابند. شما با برند هر شرکت می‌توانید درست مثل یکی از بستگان، آن را تشخیص ده
ببخشید به خاطر یک هفته تاخیری که داشتم. این فیلم قسمت چهارم آموزش ساخت بازی یوهاهاها می باشد، لطفا قسمت های اول، دوم و سوم را نیز مشاهده کنید.
در این قسمت مراحل این بازی را می سازیم و ساخت بازی را به اتمام می رسانیم.
در قسمت بعد از بازیمان خروجی می گیریم.
با ما همرا باشید با دوره آموزش ساخت بازی یوهاهاها.
پیشنمایش:

مشاهده در آپارات

دانلود از بیان باکس
لوگو فونت ها برای کار در فتوشاپ بسیار حائز اهمیت هستند،در واقع شما میخواهید نام یک برند یا یک شرکت را طوری چاپ کنید که در درجه اول خاص باشد یعنی اینکه نمونه موارد آن نباشد حتی شباهت هم نداشته باشد زیرا ممکن است اعتبار اون برند با شباهت پایین بیاید در درجه دوم اینکه خوانا هم باشد طوری باشد که بیننده تشخیص دهد که نام برند چیست،برای طراحی لوگوی خوب و خاص باید یه سری اصول رعایت شود که نکات ریزی را خاطر نشان کردم برایتان خب برای اینکه بخواهید تای
خدایا خدایا پس تو کجایی ؟من کجای کار اشتباه کردم که دستانت را از من دریغ کردی ؟خدایا من کجای کار اشتباه کردم که دیگر تو را در قلبم احساس نمیکنم ؟خدایا من کجای کار اشتباه کردم که دیگر "الا بذکر الله تطمئن القلوب" هم به دلم آرامش نمی دهد؟خدایا من کجای کار اشتباه کردم که مسحق چنین مجازاتی شدم؟هر چه بیشتر نشانی تو را می جویم کمتر به مقصد می رسم و گم می شومدر خلوت من هیچ کس نیست .........خدایا آرام کن این دریای طوفانی دلم راقایقم دارد غرق می شود ،آخر تح
ساخت ایمیل از صفر تا صد
قبل از شروع کار 
1- کتابجه رمز را آماده کنید ( هیچ وقت رمز را بر روی کاغذ چرک نویس یادداشت نکنید )
2- در محیط آرام و بدون استرس و شلوغی اقدام کنید ( اشتباه در لحظه باعث اشتباه در ثبت اطلاعات و از دست رفتن اطلاعات بعدی میشود 

مطالب مرتبط : 1-قدم اول در دنیای دیجیتال مارکتینگ 
۱۰ اشتباه وحشتناک در اسباب کشی در این مقاله ۱۰ اشتباه وحشتناک در اسباب کشی مورد بررسی قرار می گیرد ، برای آشنایی بیشتر توصیه می کنیم تا پایان این بحث را دنبال کنید. اسباب کشی می تواند یکی از استرس زا ترین وقایع زندگی باشد که ما تجربه می کنیم. بسیاری از اشتباهاتی که […] ۱۰ اشتباه وحشتناک در اسباب کشی
منبع : سپند بار
لطفا اشتباه نخوانید!
می نویسم تنگ بخوانید تنگمی نویسم کشتی بخوانید کشتیحتی می گویم کشتی بزرگی در دریا نمایش دادندولی دریا اسم سالن بود، پس بخوانید کشتی
می نویسم غیبت بخوانید زندان بخوانید سیاهی بخوانید نفرین هیچ شباهتی نیست؛این تاریکی یک موضوع کاملا روشن است ولی باز اشتباه می خوانیم و می گوییم غیبت؛ یعنی میشود همین طور ادامه داد، یعنی شلوغش نکن اینجوریاهم نیست
عجیب است این اشتباه خواندنلطفا غیبت را اشتباه نخوانید!
تریلر یا همان پیشنمایش قسمت 19 از فصل 5 سریال فلش توسط شبکه The CW منتشر شد. همانطور که مورد انتظار بود آیریس، مادر نورا وقتی فهمید که بری آلن دخترش را به آینده برگردانده است سعی می کند که به آینده رفته و با نورا در مورد اشتباه پدرش صحبت کند.
ادامه مطلب
۵ دلیل برای ساخت ایمیل برند به جای ایمیل شخصی
وقتی بخواهید با یک دندان پزشکی مکاتبه کنید و یا از آن وقت ویزیت دریافت کنید ، شما کدامیک از این دو ایمیل را ترجیح می دهید و برای شما قابل اطمینان تر هست : info@dentist.com یا  dentist-office1988@gmail.com ؟  مطمئنا شما هم مورد اول را انتخاب می کنید . در یک نظر سنجی ، ۶۵ درصد افراد ارتباط با یک مرکز را با ایمیل تحت برند به یک ایمیل شخصی رایگان ترجیح می دهند .
شاید در ابتدا این مورد را خیلی ساده ببینید ، ولی واقعا این مورد از
آموزش ساخت منو بازیهای کارتی در یونیتی

این دوره یک راهنمای کامل در ساخت منو بازی های کارتی است.در ویدئوهای این دوره شما با نحوه ساخت قسمت های مختلف منو در بازی های کارتی و همچنین مکانیزم بازی های کارتی را خواهید آموخت.بنابراین,شما فرصتی پیدا میکنید تا بازی کارتی خودتون را بسازید یا از کدهای آن به عنوان پایه اصلی بازی خود استفاده کنید.

لینک
AnimeDLR APK یک برنامه کاربردی است که به شما امکان می دهد قسمت های انیمه ، کارتون و درام را در سایت های استریم ضبط کنید تا بتوانید آنها را بصورت آنلاین تماشا کنید (بدون نیاز به بارگیری قسمت قبل از تماشای آن) یا آفلاین (قسمت قبل از پخش آن بارگیری می شود) دستگاه اندرویدی شما
می توانید قسمت های تماشا شده را مرتباً پیگیری کنید ، سریال ها را در موارد دلخواه خود اضافه کنید.
ادامه مطلب
فروش نام تجاری آماده "توژال "
نان حجیم ، نان لقمه ، انواع نان لوله ای ، باگت ، ساندویچی و ...در صورت تمایل با 01732324349 یا 09112778009 مهندس قاسمی تماس بگیرید
برند توژال یک برند تک سیلابی با آوای زیبا و با معنی "سطح نازکی از برف" است .
این برند در استان گلستان و شهرستان گرگان در حال کار بوده که درحال حاظر واگذار میشود .
این فرصت رو از دست ندین
یک برند آماده برای اشتغال زایی
این برند دارای دامنه ثبت شده برای وب سایت هست : Tozhalbakery.ir  هم چنین دارای اکانت اینستا
نوتیف Web MD برام اومده بود و فاصله ی بین دو کلاس رو با خوندنش سپری کردم. 
مطلبش جالب بود و کوتاه. نوشته بود تخمک میگرده از بین اون همه اسپرم، بهترین رو از لحاظ محتوای ژنومی برمیداره، صرفا اتفاق و احتمال نیست، تخمک هوشمندانه عمل میکنه...
خلاصه ی مقاله این بود. 
همین جور که داشتم درمورد این سلکتیو عمل کردن یه سلول فکر میکردم، پروفایل نرگس رو دیدم. دختری که در آستانه ی طلاقه. آستانه که چه عرض کنم کار تمومه. انتخاب اشتباه، کارهای اشتباه، بچه دار شدن
تسا تامپسون بازیگر نقش والکیری در فیلم ثور: راگناروک گفت که احتمال هایی از ساخت قسمت 4 فیلم ثور را شنیده است و ممکن است اتفاق بیوفتد. و همچنین قرار است تایکا وایتیتی که در ساخت ثور: راگناروک حضور داشت در ثور 4 حضور داشته باشد.
ادامه مطلب
ساخت اسپری ضدعفونی کننده با سرکه
برای مقابله با کرونا می‌تونین خیلی راحت اسپری ضدعفونی کننده خونگی بسازین. ۱ قسمت آب + ۱ قسمت سرکه سفید + ۵ تا ۱۵ قطره اسانس (عصاره دلخواه) رو با هم ترکیب کنین و داخل یک بطری اسپری شیشه‌ای بریزین. میتونین برای ضدعفونی کردن فضای خونه، آشپزخونه و سرویس بهداشتی از این اسپری استفاده کنین.
روزی یک معلم در کلاس ریاضی شروع به نوشتن بر روی تخته‌سیاه کرد:
9 × 1 = 79 × 2 = 189 × 3 = 279 × 4 = 369 × 5 = 459 × 6 = 54
وقتی کارش تمام شد به دانش‌آموزان نگاه کرد، آن‌ها دیگر نتوانستند جلوی خود را بگیرند و شروع به خنده کردند.
وقتی او پرسید چرا می‌خندید،یکی از دانش‌آموزان اشاره کرد که معادله اولی اشتباه است.
معلم پاسخ داد: "من معادله اول را عمدا اشتباه نوشتم، تا درسی بسیار مهم به شما دهم... دنیا با شما همین‌گونه رفتار خواهد کرد."
همان‌طور که می‌بینید من 5 معادل
تلویزیون جی پلاسبرای راهنمای مشخصات و خرید کالا و مشاوره رایگان به لینک زیر مراجعه بفرمایید 

مقالات تلویزیون
تلویزیون جی پلاس Goldiran Plus فروشگاه تی وی فول تلویزیون جی پلاس ساخت کجاست
تلویزیون جی پلاس گلدیران تلویزیون جی پلاس خوبه
معرفی برند جی پلاس گلدیران|Goldiran Plus ال جی
گارانتی تلویزیون جی پلاس|تلویزیون ال جی جی پلاس فروشگاه تی وی فول
گلدیران از 3 تلویزیون برند جی پلاس خود رونمایی کرد بهترین مشخصات تلویزیون جی پلاس
تلویزیون مارشال MARSHAL ف
ایا میدانید ثبت شرکت  چیست؟
ثبت برند یکی از اقداماتی است که میبایست در هنگام ثبت شرکت انجام بگیرد ،در ادامه این مطلب موسسه ثبت برند کریم خان به توضیح اجمالی در رابطه با مفهوم برند میپردازد،برند یا نام تجاری نامیست که سبب تمایز محصولات و خدمات و ثبت برنداز سایر خدمات و شرکت ها می شود. به طور کلی برند یا نام تجاری به دو صورت لاتین و غیر لاتین در دنیای کسب و کار استفاده می شود.استفاده از برند به معنای استفاده از انحصار یک امتیاز از یک کالا یا خد
و اما آخرین قسمت از دوره آموزش ساخت بازی یوهاهاها.
در این قسمت از بازی خروجی می گیریم.

پیشنمایش:

مشاهده در آپارات

دانلود از بیان باکس

برند های کاغذ دیواری

برند های مختلفی در بازار موجود است که قدرت انتخاب را برای خریدار چند برابر می کند. بهترین برند کاغذ دیواری به ترتیب کشور تولید کنندشان به کاغذ دیواری ایرانی (دکوراتیو)، کره ای (آرت دکو، آرت نوا) ، ایتالیایی (نپولیس)، آلمانی (بلو)، چینی (روما، گلوریا)، تایلندی (دیور) از بهترین برند کاغذ دیواری خارجی می توان دسته بندی کرد. همان طور که اشاره شد .
بهترین مارک کاغذ دیواری ایرانی برند دکوراتیو است که نسبت به سایر کاغذ دیواری های
توجه توجه:سوالی که درباره ی زنبور ملکه بود جزء امار حساب نمیشه!
.
.
پاسخ ها:
سوال اول:  زگ تون/استودیو زگ
سوال دوم: زنده شدن زنش
سوال سوم:2020
سوال چهارم: 4 تا (ویز،نورا،پلگ،تیکی)
...
خلاصه:
قهرمانان(تمام سوال ها)                         سعود یافتگان(با یک پاسخ اشتباه)                              حذف شدگان(ممکن است برگردند)
       حامد و شاه                                           *** /سوفیا/امیررضا/سالم/لایلا                                        فاخر/رینانورا/sogand/ ...
بالاخره پس از مدتی انتظار قسمت دوم این دوره نیز منتشر شد. اگر قسمت اول این دوره را ندیده اید اینجا کلیک کنید. اگر هم می خواهید خود بازی را دانلود کنید اینجا کلیک کنید. در قسمت دوم از دوره آموزش ساخت بازی یوهاهاها شما یاد می گیرید چطور پلیر را بسازید.
اگر می خواهید به راز ساخت بازی یوهاهاها پی ببرید با این دوره همراه باشید.

مشاهده در آپارات

دانلود از بیان باکس
غرورش، عاشقم کرد
همان روزی که قهوه می خورد،
و من را که کنار میزش ایستاده بودم،
با گارسون اشتباه گرفت!
آری!
مغرور بود اما ،
زیبایی اش بر غرورش
چیره بود.
حال او را کنارم دارم.
فروتنی اش متعجبم میکند!!
از او پرسیدم:
غرورت کجا و خاکساری ات چرا؟!
چه زیبا گفت برایم:
<در این دنیای گرگ ها،اگر مغرور نباشی،تو را با بره ی خود،اشتباه گیرند،>
ادامه ی حرفش متعجب ترم کرد؛
<همان طور که من تو را با گارسون اشتباه گرفتم،مغرور باش.>
فروشگاه اصل جنس ارائه دهنده انواع توالت فرنگی مروارید می باشد.
این فروشگاه نماینده رسمی این برند بوده و محصولات را با بالاترین درصد ارائه می دهد
توالت فرنگی مروارید با 5 سال گارانتی و خدمات پس از فروش برترین فرنگی ساخت داخل است که در سال های اخیر به پرفروش ترین برند تبدیل شده است
محصولات این برند شامل 
توالت فرنگی مروارید مدل الگانت
توالت فرنگی مروارید مدل رومینا
توالت فرنگی مروارید مدل موندیال
توالت فرنگی مروارید مدل یاریس
توالت فرنگی مر
ثبت برند ، هرکدام از انواع شرکت ها ، مراحل ثبت تقریباً یکسانی دارند؛ هر چند در ثبت انواع مختلف شرکت، ارائه مدارک و مراحل ثبت، ممکن است تغییراتی جزیی را به همراه داشته باشد. بعد از ثبت شرکت، مهم ترین و اساسی ترین گام برای آن ، ثبت برند است. برند یا گرید ، علامت ،  نشانه و شناسه یک شرکت می باشد. شرکت ها با برند شناخته می شوند. ثبت برند نیز دارای مراحلی خاص می باشد؛ زیرا انتخاب یک برند ، برای یک شرکت به سبب تعدد شرکت ها، مشکل بوده و طبیعتأ برای طی نم
..."به یاد می آورم زمانی را که برایت ارزشمند بودم،نه اشتباه میکنم!مگر اصلا روزی برایت ارزش داشته ام؟به خاطر دارم لحظاتی که مرا میخواستی،نه اشتباه میکنم!مگر اصلا لحظه ای خواهان من بوده ای؟در خاطرات عاشقانه ای که باهم داشته ایم میپویم،نه اشتباه میکنم!مگر خاطره ی عاشقانه ای باهم داشته ایم؟"...
از ربکا میپرسم و میخواهم برایم بگوید دلیل این وصف های اشتباه چیست،ربکا لبخند میزند و آرام میگوید چه قدر بی رحمانه.
+چه قدر بی رحمانه؟همین؟دیوانه شدن آن ه
برند یا نام تجاری ثبت برند همان نشان و علامتی است که به صورت فارسی یا لاتین در فعالیت های اقتصادی شرکت استفاده می شود

برند به انگلیسی با عنوان قانونی نشان تجاریثبت برند یک طرح ،نماد ،عبارت،نام و … است
که ارائه دهنده خدمات با فروش محصول خاصی استثبت برند که به وسیله آن از سایر محصولات مشابه متمایز می شود.
نشان تجاری یا برند همان چیزی است که مخاطب ثبت برند  ،صفات و ویژگی های آن را با دیدن ،شنیدن ،حس کردن و……… به صورت ذهنی ،دیداری و یا شنیدا
عجیب ترین قسمت زندگی برام اونجاست که برمیگردم عقبو نگا میکنم،یهو به خودم میام و میگم،چه کردی فازی،انگار که کل راهو اشتباه اومده باشم...نمیتونم بگم خیلی برام اتفاق افتاده،ولی افتاده،حسش سخته مثل سنگ و پوچ مثل هوا،انقدر بی معنا،رسیدم ته راه...دیدم اشتباه اومدم،از همون اولش
زندگی عجیب چیزیه،در اوج خوشحالیم عمیقا ناراحتم از چیزی که نه تنها من،کل دنیا میدونن ارزششو نداره!ولی خوشیش اینه که یاد بگیرم دقیقا چی هست این همه تلاش و شاید نتلاش!به هر
برند چیست؟
برند یعنی یک نام، عبارت، نشانه یا علامت یا ترکیبی از اینها که با هدف متمایز کردن یک کالا یا خدمت از سایر کالاها و خدمات یک فروشنده یا برای ایجاد تمایز میان کالا و خدمت یک فروشنده با کالا و خدمات سایر فروشندگان به کار گرفته شود .
برند مجموعه گره‌های ذهنی یا تداعیات کارکردی، احساسی، عقلی و مزیت‌هایی است که ذهن بازار هدف را اشغال نموده‌است. تداعی معانی پیوند دادن تصاویر و نشانه‌ها با برند یا مزایا و فواید یک برند است. این مزایا یا ف
وقتی که راه نمی روی زمین هم نمی خوری. این "زمین نخوردن" محصول سکون است نه مهارت.

وقتی تصمیم نمی گیری وکاری نمی کنی،مسلما اشتباه هم نمی کنی؛ این "اشتباه نکردن" محصول انفعال است نه انتخاب.

خوب بودن به این معنی نیست که درهای تجربه را برخود ببندی و فقط پرهیز کنی؛ خوب بودن در انتخاب های صحیح ماست که معنا پیدا کرده و شکل می گیرد.

اشتباه کنید اما آن را مجددا تکرار نکنید!!

املای ننوشته غلط هم ندارد...
رخ مهره ای است که بعنوان مهره ای سنگین شناخته شده است (با سوار سنگین اشتباه نشود). بنابراین اغلب شطرنجبازان از رخ تنها در آخربازی نهایت استفاده را می برند. 
استاد بزرگ نایجل دیویس در این درس بما می آموزد که چطور می توان از رخ ها در وسط بازی هم بهره کافی را برد. 
ادامه مطلب
ساخت دانلودر در پایتون قسمت دوم

درود به همه !

طبق قولی که داده بودیم قرار شد دانلودری که ساخته بودیم رو به زمانبندی برای دانلود مجهزش کنیم . خب پیش نیاز این پست ، پست قبلی هستش و این پست ادامه ی پست قبلی است . پست قبلی :
http://mrpython.blog.ir/post/27
ادامه مطلب
  درود و سلامی گرم به دوستانی که این پست را می خوانند. هدف من از ساخت این وبلاگ تعامل با دوستانی است که با من هم عقیده یا مخالف من هستند . در اینجا سعی شده تا به عمق کار های روزانه و کارهایی که همۀ ما آنها را عادی می دانیم  توجه کنیم ، به شروع آن ، دلایل انجام آن ، اشتباه یا درست بودن آن و ... 

بررسی کولرگازی ال جی
در این مطلب قصد داریم در خصوص کولر های گازی شرکت ال جی کمی صحبت کنیم. برندی که از محبوبیت و طرفداران بسیار زیادی برخوردار است و در بین تمامی برند ها می توان این برند را یکی از مشهور ترین و پرمخاطب ترین برند ها دانست. از این رو چنانچه شما به دنبال قیمت کولرگازی ال جی در بانه هستید می توانید این موضوع را از وبسایت بانه انتخاب به راحتی پیگری کنید ما در بانه انتخاب شرایطی را برای شما عزیزان فراهم ساخته ایم تا بتوانید با نازل
استعلام برند 
برای شروع تولید یک محصول یا ارائه یک خدمت همانطور که می دانید نیاز به ثبت برند و قبل از آن استعلام برند های ثبت شده دارید. ثبت برند راهی است که دیگران از نام محصول و اعتبار شما نتوانند استفاده نمایند. شما همچنین می توانید در بخش جستجوی برند سایت اداره مالکیت معنوی شخصا اقدام نمایید. اما داشتن تخصص در بخش جستجوی برند الزامی است، چرا که ممکن است در ابتدای استعلام شما تشابه هات تخصصی را نتوانید تشخیص دهید. به عنوان مثال حتی واج آر
سلام خدمت کاربران و عزیزان سایت برنامه نویسی
ایلیا غلامی دیزج هستم در اموزش ساخت سایت قسمت دوم
دوستان html برای حروف کوچک و بزرگ فرقی نمیگذارد 
اما باید همیشه توجه کنید که پرانتز و... مثل خود ان ها باشد
ما در اچ تی ام ال برای شروع یک کد از تگ
<>
استفاده میکنیم و برای تعیین مشخصات از تگ
<"مشخصات کد"=>
برای مثال اگر ما بخواهیم به یک متن رنگ قرمز بدهیم
<"رنگ متن به انگلیسی"=color "سایز متن"=font size">
دوستان تو html پرانتز ها باهم فرق میکند ما تو html ازاین
تاکنون دقت کرده اید که برندها هم مانند انسان ها متولد می شوند ، پرورش پیدا می کنند، اوج می گیرند، سقوط می کنند و در نهایت می میرند و فراموش می شوند . بنابراین میتوان برای برند ها نیز شخصیت تعریف کرد. یک شخصیت رفتاری و قابل تکامل یافتن درست مثل انسان ها، این همان چیزی است که باعث ارتباط گرفتن مخاطبان و مشتریان با برندها میشود و از آن می توان برای رونق کسب و کار بهره جست،
در واقع یکی از مهمترین فاکتورها در شکل گیری یک برند موفق، شخصیت سازی برای
کولر گازی هومکس ساخت کدام کشور است؟
کولر گازی هومکس جزو تجهیزات تهویه مطبوع و برای تامین هوای سرد و گرم مورد بهره قرار میگیرد.
کولر گازی هومکس ساخت کشور آلمان است و مجهز به کمپرسوری با برند توشیبا ساخت زمین ژاپن و مونتاژ کشور چین می باشد.
فروشگاه تخصصی و نمایندگی کولر گازی هومکس با فروش انواع کولر گازی هومکس hommex ، با بهترین گارانتی و قیمت، همه ی محصولات خود را جهت رعایت حال مشتریان به سراسر کشور ارسال کرده و مردم عزیز ایران میتوانند در هر نق
اشتباه و خطا بخش بلامنازعه ی زندگی هستند .
نمیشه بدون خطا و اشتباه رشد کرد و به واقعیت زندگی نزدیک شد .
حذف هر انچه که روند طبیعی زندگیه باعث میشه ما درجا بزنیم مثل دروع ناخواسته؛ خطا و اشتباهات و ...
آدمی که هرگز اشتباه نکنه یعنی هیچوقت هیچ کاری نکرده !
آدمی که هرگز خواسته و ناخواسته دروغ نگفته یعنی وجود خارجی نداره یا خیلی زود از زندگی حذف شده !
روح وحشی
+وجدان کمک میکنه به سلامت از خطا و اشتباه بسوی واقعیت عبور کنی .
وجدان کمک میکنه از دروغ عمدی
برند ثبت شده چه مدت اعتبار قانونی دارد؟
بعد از ارائه ی اظهارنامه برای ثبت برند ،
برند یا علامت تجاری شما از همان تاریخ تا 10 سال اعتبار خواهد داشت.صاحب
برند میتواند با پرداخت مبلغ مشخصی این اعتبار را بصورت دوره های متوالی 10
ساله تمدید کند.اگرپس از پایان زمان اعتبار نسبت به تمدید برندتان اقدام
نکنید به شما یک ارفاق 6 ماه میشود که باید در این مدت هم هزینه ی تاخیرتان
را پرداخت کنید و هم برندتان را اعتبار ببخشید.
برترین برند املاک صنعتی
احتمالا عامیانه‌ ترین و دم دست‌ ترین تعریف ممکن برای واژه «برند» این است «نامی که مستقیما دلیل فروش کالاها یا استفاده از خدمات مورد استفاده قرار می‌گیرد».
مشخص است که برند فقط یک نام نیست بلکه بک نشانه یا سمبل یا آرم گرافیکی نیز دارد که منحصر به فرد است، بنابراین می‌توان این مفهوم را برای «برند» ارائه داد:«برند نام یا نمادی است که با هدف فروش کالاها یا ارائه خدمات مورد استفاده قرار می‌گیرد».
اما قطعا اگر اندکی تا
ثبت برند در غرب تهران
می توانید به منظور ثبت برند در غرب تهران به ثبت هما مراجعه نمایید.                                                                                                                                    
برای ثبت برند نمی توان از نام های شناخته شده و معروف استفاده کرد . 
نام برند انتخاب شده نباید 50 درصد مشابه برندهای دیگر باشد .
نمی توان نام مناطق جغرافیایی را برای ثبت برند مورد استفاده قرار داد .
لوگو ارائه ش
شاید فکر کنید که خب، چه اهمیتی داره که اسم برند من چی باشه! ما یک مقاله ی جامع آماده کردیم که بهتون نشون بدیم، برخلاف تصور خیلی ها، برند سازی فوق العاده با اهمیته! بهتون توصیه میکنم برندسازی و راهکارهایی برای انتخاب نام مناسب برای برند و دامنه شما رو حتما مطالعه کنید. امکان جدیدی هم فراهم شده که به انتخاب نام برند متناسب با کار شما کمک میکنهبرندسازی
منظور از ثبت برند و لوگو  چیست؟
در مراحل ثبت برند و لوگو  باید بدانید که برند یا لوگو از نظر لغوی، به معنای گرید، علامت، نشان، عنوان می باشد؛ و از نظر اصطلاح نیز،نام و نشانی اختصاری است که یک شرکت براساس تولید محصول یا ارائه خدمات خود در نظر می گیرد ؛ و با استفاده از آن نام و نشان بتواند معرفی و مطرح گردد.
ثبت برند و لوگو می تواند معرف موضوع فعالیت یک شرکت های تولید و خدماتی در بازار رقابت تجاری و جهانی باشد؛ بنابراین شرکت ها برای اینکه محصول ی
اخذ نمایندگی از معتبرترین برندهای آموزشی کشور
موسسه اندیشه آسیا طرف قرارداد با برند های معتبر آموزشی” افتخار دارد به عنوان یک پل ارتباطی میان شما و برند های معتبر آموزشی عمل نماید و با توجه به میزان سرمایه ، تجربه و امکانات در اختیار شما ، بهترین گزینه را از میان برند های آموزشی موجود به شما ، متقاضی محترم، معرفی نماید و همچنین در اسرع وقت ، اقدام به اخذ نمایندگی برای شما ، از برند های آموزشی مورد نظر شما ، نماید.
ادامه مطلب
موسسه اندیشه آسیا طرف قرارداد با برند های معتبر آموزشی” افتخار دارد به عنوان یک پل ارتباطی میان شما و برند های معتبر آموزشی عمل نماید و با توجه به میزان سرمایه ، تجربه و امکانات در اختیار شما ، بهترین گزینه را از میان برند های آموزشی موجود به شما ، متقاضی محترم، معرفی نماید و همچنین در اسرع وقت ، اقدام به اخذ نمایندگی برای شما ، از برند های آموزشی مورد نظر شما ، نماید.
ادامه مطلب
ادامه مطلب
 برند تامرون هفتاد سال قبل در شهر اوراوا ساخته شد و بیزینس خود را با تولید دوربین های شکاری و لنز های اختصاصی انها اغاز کرد و هفت سال بعد اولین ورژن با مانت t قابل تعویض را برای دوربین های 35 میلی متری اختراع کرد.
در دهه شصت میلادی نخستین خط تولید انبوه اولین لنز های تله فوتو به وسیله این برند شروع به فعالیت کرد. در سالهای پایانی دهه هفتاد برند در امریکا شهر نیویورک شعبه زد. در سال 1981 تولید لنز های زوم با توانایی بزرگنمایی 6 برابر برای دوربین های
لوگو فونت ها برای کار در فتوشاپ بسیار حائز اهمیت هستند،در واقع شما میخواهید نام یک برند یا یک شرکت را طوری چاپ کنید که در درجه اول خاص باشد یعنی اینکه نمونه موارد آن نباشد حتی شباهت هم نداشته باشد زیرا ممکن است اعتبار اون برند با شباهت پایین بیاید در درجه دوم اینکه خوانا هم باشد طوری باشد که بیننده تشخیص دهد که نام برند چیست،برای طراحی لوگوی خوب و خاص باید یه سری اصول رعایت شود که نکات ریزی را خاطر نشان کردم برایتان خب برای اینکه بخواهید تای
 برای اینکه بدانیم بهترین نوع ایزوگام یا به عبارتی بهترین برند ایزوگام کدام است چه باید کرد؟
برای رسیدن به جواب این سوال از چه اطلاعاتی بایدلرخوردار بود؟ به چه منابعی باید رجوع کرد؟
برند های مختلف ایزوگام وجود دارد که خریدار باید با دانستن روشهایی فرق بیناین برندها را  دانسته وبا توجه بهنیاز خود بهترین نوع را انتخاب کند.
مراحل تولید ایزوگام امکان دارد در تمامی کارخانه ها دارای فرایندی مشابه باشد که تنها کیفیت مواد تشکیل دهنده و همینطور د
همان طور که می دانید، برخی از برندها سابقه درخشانی داشته و همیشه در ذهن مشتری به نیکی می ماند. برای نمونه اگر درباره بهترین تلفن بیسیم از برخی سوال کنید، تقریبا همه تلفن بیسیم پاناسونیک را معرفی و پیشنهاد می کنند.
با خرید تلفن بیسیم پاناسونیک می توان از چندین نظر آسوده خاطر بود. این برند معتبر توسط شرکتی ژاپنی پاناسونیک بنا شده و این کشور نیز به ساخت محصولات با کیفیت معروف است. به همین دلیل نیز تلفن بیسیم پاناسونیک ساخت ژاپن شهرت زیادی پیدا
آموزش ساخت عروسک های روسی
آموزش ساخت عروسک های روسی فرایند ساخت و دوخت انواع عروسک های روسی نمدی را با زبان روسی و به صورت مرحله به مرحله و جزئیات کامل آموزش داده است به طوری که با تماشای کامل این مجموعه آموزشی قادر به دوخت این نوع از عروسک ها خواهید بود. آموزش عروسک های روسی با مرحله اندازه گیری و برش قسمت های مختلف عروسک های روسی آغاز شده و تا مرحله پایانی که دوخت و اتصال قسمت های متفاوت می باشد ادامه یافته است.

ادامه مطلب
بالاخره پس از مدتی انتظار قسمت دوم این دوره نیز منتشر شد. اگر قسمت اول این دوره را ندیده اید اینجا کلیک کنید. اگر هم می خواهید خود بازی را دانلود کنید اینجا کلیک کنید. در قسمت دوم از دوره آموزش ساخت بازی یوهاهاها شما یاد می گیرید چطور پلیر را بسازید.
اگر می خواهید به راز ساخت بازی یوهاهاها پی ببرید با این دوره همراه باشید.
پیشنمایش:

مشاهده در آپارات

دانلود از
اقلام هویت بصری (هویت برند)
تعداد و نوع اقلام هویت بصری بسته به نیاز برند شما، حوزه فعالیت، بازار، نوع محصول یا خدمات و ملاحظاتی از این دست مشخص می شود. گاهی تعداد اقلام هویت بصری از مرز 200 عنصر هم عبور می کند. در ادامه تعدادی از اقلام هویت بصری که برای هویت سازی برند عمومیت دارند را شرح می دهیم.

ایده پردازی (طراحی کانسپت)
“هسته ای خوشمزه، با قابلیت‌های جادویی”
معتقدیم تنها یک هسته مرکزی خوشمزه، با داشتن ظرفیت بکارگیری در تمام اقلام و عناص
درباره برند:
NASOMATTO یک برند عطرسازی لوکس و خاص است که در سال 2008 میلادی در شهر آمستردام در کشور هلند فعالیت خود را آغاز کرد. Alessandro Gualtieri طراح عطرهای ناسوماتو و مأسس این برند می باشد. وی راجع به هدفش از طراحی چنین برندی می گوید: "من شروع به ساخت چیزی کردم که در یک نقطه خاص بخودی خود آغاز می شود. این پروسه ای است که من به آن علاقه مندم و هدایتم می کند." فروشگاه عطر و ادکلن فرانس پاریس این ادکلن معمولاً تلخ را به شما توصیه می کند. 
به جرات می توانیم شرکت سامسونگ را یکی از برترین شرکت های تولید کننده در کره جنوبی بنامیم. این برند تا به امروز توانسته است در زمینه ی ساخت انواع ملزومات خانگی و اداری، به خوبی عمل کند که یکی از توانمندی های آن، ساخت و تولید انواع کولر گازیست.بی شک کولر گازی سامسونگ، از بهترین برندهای کولر گازی در ایران محسوب می شود. کولرهای گازی این کمپانی دارای طراحی های منحصر به فرد و زیبایی هستند و استفاده از به روزترین تکنولوژی ها، تا به امروز توانسته اس
مدارک لازم برای ثبت نام تجاری یا برند تن ماهی شامل موارد ذیل است : 1- اظهارنامه ثبت برند 2- نسخه اصلی یا رونوشت گواهی شده وکالتنامه ، در صورتی که تقاضا توسط نماینده قانونی به عمل آید.
3- ارائه ده نمونه از علامت به صورت گرافیکی که با علامت الصاق شده روی
اظهارنامه یکسان بوده و ابعاد آن حداکثر 10 در 10 سانتی متر باشد.اگر ارائه
علامت به صورت گرافیکی نباشد ده نمونه از کپی یا تصویر علامت حداکثر در
همین ابعاد و به نحوی که مرجع ثبت مناسب تشخیص دهد،ارائه
جز امام عصر عجل‌الله‌تعالی فرجه چه کسی از درد دل هر فرد با خبر است؟

گاهی اوقات کاری می‌کنی که اشتباه هست و این اشتباه گریبان گیر زندگی‌ات می‌شود. زندگی‌ات را آن‌طوری که نمی‌پسندی برایت رقم می‌زند.
ولی خب، مگر نه اینکه ما باور داریم که خدایی هست. خدایی که بخشنده و مهربان هست و هر روز نام او را با این دو صفت بر زبان جاری می‌کنیم.
می‌شود که چنین خدایی که رحیم و رحمن و غفور است بعد از اینکه تو فهمیده‌ای که کاری را اشتباه انجام داده‌ای  و پ
طراحی لوگو کار راحتی است، آیا این جمله درست است؟ دوباره بیندیشید.
ساخت هویت بصری یک برند، صرفأ از قرار دادن نام برند در یک کادر و معرفی آن در یک زمان خاص، مشکل تر است.
طراحان لوگو حجم تقاضای بالایی دارند. لوگو اغلب اولین تصویر از شرکت است که در معرض دید مشتری قرار می گیرد و می تواند بر ادراک مشتری از برند، تصمیم گیری برای خرید و نگرش کلی او نسبت به یک محصول تأثیر بگذارد. ما در جامعه ای طراحی شده با نام های تجاری مختلف زندگی می کنیم. حتی کودکان
برندینگ یا همان برند سازی یکی از مهم‌ترین ابعاد هر کسب‌وکاری، کوچک یا بزرگ، خرده‌فروش یا ‌«بنگاه به بنگاه» (B2B)، است. در بازار رقابتی امروز، استراتژی برند قوی و مؤثر، مزیت عمده‌ای به شمار می‌رود. اما برند سازی واقعا چه معنایی دارد و چگونه بر کسب‌وکار شما اثر می‌گذارد؟به زبان ساده، برندِ شما، اعتبار شما در نزد مشتری است. برند به مشتریان شما می‌گوید که چه انتظاری از محصولات و خدمات شما داشته باشند و اینکه تفاوت آنچه شما ارائه می‌دهید با
نمایندگی زانوسی
برند زانوسی ، از جمله ایده های زانوسی می توان به ساخت ماشین لباسشویی های با ظرفیت بالا و همچنین ساخت گازهایی که به صورت اتوماتیک شسته می شوند اشاره کرد. ترکیب فوق العاده مهندسی و طراحی این اطمینان را به شما می دهد که زانوسی دست به تولید لوازم های خانگی می زند که از زمان خودشان جلوتر هستند. از جمله لوازم های خانگی این برند ایتالیایی می توان به موارد زیر اشاره کرد
یخچال فریزر زانوسی ، یخچال ساید بای ساید زانوسی ، ماشین لباسشویی
تاکنون دقت کرده اید که برندها هم مانند انسان ها متولد می شوند ، پرورش پیدا می کنند، اوج می گیرند، سقوط می کنند و در نهایت می میرند و فراموش می شوند . بنابراین میتوان برای برند ها نیز شخصیت تعریف کرد. یک شخصیت رفتاری و قابل تکامل یافتن درست مثل انسان ها، این همان چیزی است که باعث ارتباط گرفتن مخاطبان و مشتریان با برندها میشود و از آن می توان برای رونق کسب و کار بهره جست،
در واقع یکی از مهمترین فاکتورها در شکل گیری یک برند موفق، شخصیت سازی برای
رائحه : گرم و تلخنوع ادکلن : ادو پرفیومحجم : 75میل
عطر ادکلن زنانه عود آل قصر از برند مشهور و پر آوازه ی روبرتو کاوالی در سال 2014 با طرحی از شرکت آر اس از این برند روانه ی بازار جهانی عطر و ادکلن گردید . همانطور که از نام محصول عطر ادکلن روبرتو کاوالی عود آل قصر پیداست ، رایحه ی آن عودی ، کهربا ، وانیل و چوبی میباشد که در دسته ی رایحه ی شرقی طبقه بندی میگردد . عطر ادکلن روبرتو کاوالی عود آل قصر ، عطری زنانه و چهار فصل بوده و با رایحه ی عودی خود در بطری
این روزها اولین کلمه‌ای که به ذهنم میرسد خستگی است...
خستگی، خستگی، خستگی...
گاهی چنان زندگی می‌پیچاندت که بعضی حرف‌ها برایت خنده‌دار می‌شود!
کلماتی مثل خستگی ناپذیر!
حرف بزنی اشتباه است، کاری کنی اشتباه است، در بروی اشتباه است!
باید بمانی و بار را به دوش بکشی و سکوت کنی... و جز این هر چیزی اشتباه است!
زندگی بقیه را می‌بینی، حرف‌های بقیه، دلخوشی‌های بقیه حسرت بخوری هم اشتباه است!
می‌دانم... قرآن باز کنم یا داستان یونس در دل ماهی می‌آید...
یا
ویلا محمودآباد
ویلا در محمودآباد
ویلا در محمودآباد 
لاکچری برند لوکس در شهر توریستی جنگلی شهرکی و در منطقه ای تهرانی نشین که
با امنیت بالا یکی از عوامل خرید آسان در شمال کشور و در منطقه ای در
محمودآباد را فراهم آورده این ویلا فراهم آمده است . مساحت زمین این
ویلای شهرکی جنگلی لوکس برند با نگهبانی ۲۴ ساعته 350 متر و مساحت بنای این
ویلای سه اتاق خوابه مستر 250 متر مربع اعلام گردیده است . کد ملک این
ویلای زیبا با نمای فوق العاده لاکچری برند اکاز
خرید ویلا شهرکی سرخرود
ویلا شهرکی سرخرود
ویلای
لاکچری برند لوکس در شهر توریستی جنگلی شهرکی و در منطقه ای تهرانی نشین که
با امنیت بالا یکی از عوامل خرید آسان در شمال کشور و در منطقه شهرکی
سرخرود را فراهم آورده این ویلا فراهم آمده است . مساحت زمین این ویلای
شهرکی سرخرود  لوکس برند با نگهبانی ۲۴ ساعته 200 متر و مساحت بنای این
ویلای 2 اتاق خوابه دو خواب مستر ۱۴۰ متر مربع اعلام گردیده است . کد
ملک این ویلای زیبا با نمای فوق العاده لاکچری برند اکا
این ویلا در شهری به نام نوشهر واقع گردیده است که شهر نوشهر یکی از
زیباترین شهر ها در مازندران می باشد که سالانه میزبان تعداد زیادی گردشگر و
مسافر می باشد که شهر نوشهر با دارا بودن مراکز زیبا گردشگری و توریستی
بازار های محلی و بازار ماهی زیبا و دیدنی و دارا بودن مراکز رفاهی و غیره
این شهر را به شهری اکازیون تبدیل کرده است ویلا نوشهر یک ویلای لاکچری
برند لوکس در شهر توریستی جنگلی شهرکی نوشهر است .این ویلای برند
نوشهر که یک ویلای لاکچری لوکس
این ویلا در شهری به نام نوشهر واقع گردیده است که شهر نوشهر یکی از
زیباترین شهر ها در مازندران می باشد که سالانه میزبان تعداد زیادی گردشگر و
مسافر می باشد که شهر نوشهر با دارا بودن مراکز زیبا گردشگری و توریستی
بازار های محلی و بازار ماهی زیبا و دیدنی و دارا بودن مراکز رفاهی و غیره
این شهر را به شهری اکازیون تبدیل کرده است ویلا نوشهر یک ویلای لاکچری
برند لوکس در شهر توریستی جنگلی شهرکی نوشهر است .این ویلای برند
نوشهر که یک ویلای لاکچری لوکس
اولین شغل من کارمند فروش بوده است که هر روز درگیر آن بودم. من در کارم با کامپیوتر و سیستم کار نمی‌کردم و نگران «ساخت برند» نبودم. اما شغل دوم (و کنونی) من متفاوت است. در این شغل درگیر نوشتن، صحبت کردن با کل دنیا و مشاوره با شرکت‌ها هستم.
در ابتدا چیزهای زیادی برای یادگرفتن وجود داشتند و برای شروع، درباره اینکه چگونه یک برند را ایجاد کنم، مقالات زیادی خواندم. تصور من این بود: اگر برندی نداشته باشم پس شغلی ندارم. متاسفانه، در این آموزش‌ها بر

ثبت برند در غرب تهران
ثبت برند در غرب تهران یا ثبت علامت تجاری در غرب تهران یا همان آرم تجاری یکی از مهم ترین بخش های کاری برای یک فعالیت اقتصادی موثر و مفید است. بعد از ثبت شرکت در غرب تهران چنانچه میخواهید منحصر بفرد باشید و خود را به مشتریان و متقاضیان خد بیشتر بشناسانید بایستی ثبت برند انجام دهید. برای ثبت برند در غرب تهران باید در سامانه اداره مالکیت معنوی و صنعتی ثبت نام کنید و مدارک برند خود را به سازمان ارسال کنید و بعداز تائید کار
چند روز پیش وبلاگ رو باز کردم ، و عنوان پست قبلی رو ، که "شُکر" بود ، به اشتباه "شِکَر" خوندم.و این اشتباه چقدر به کامم شیرین اومد.
آخه همون امتحانی که ازش می ترسیدم و نسبت بهش نا امید بودم رو خوشبختانه با موفقیت پشت سر گذاشتم و مرحله ی اولش رو قبول شدم.
دارم فکر میکنم یه آدم چقدر توان اشتباه کردن داره؟
این حجم از توانایی تو اشتباه کردن و به اشتباه انداختن واقعا عجیب میشه گاهی.
دارم فکر میکنم خدا چطوری همه ی اینا رو میبینه و باز تحملم میکنه، اگر صداش کنم باز بهم گوش میده، وقتی فرصت ها رو به بدترین شکل نابود میکنم اگر پشیمونیم رو ببینه بازم بهم فرصت میده، چطوری ازم خسته و ناامید نمیشه وقتی حتی خودمم از دست خودم خسته م.
همین_
یا ستار العیوب
دارم فکر میکنم یه آدم چقدر توان اشتباه کردن داره؟
این حجم از توانایی تو اشتباه کردن و به اشتباه انداختن واقعا عجیب میشه گاهی.
دارم فکر میکنم خدا چطوری همه ی اینا رو میبینه و باز تحملم میکنه، اگر صداش کنم باز بهم گوش میده، وقتی فرصت ها رو به بدترین شکل نابود میکنم اگر پشیمونیم رو ببینه بازم بهم فرصت میده، چطوری ازم خسته و ناامید نمیشه وقتی حتی خودمم از دست خودم خسته م.
همین_
ثبت برند در غرب تهران یا ثبت علامت تجاری در غرب تهران یا همان آرم تجاری یکی از مهم ترین بخش های کاری برای یک فعالیت اقتصادی موثر و مفید است. بعد از ثبت شرکت در غرب تهران چنانچه میخواهید منحصر بفرد باشید و خود را به مشتریان و متقاضیان خد بیشتر بشناسانید بایستی ثبت برند انجام دهید. برای ثبت برند در غرب تهران باید در سامانه اداره مالکیت معنوی و صنعتی ثبت نام کنید و مدارک برند خود را به سازمان ارسال کنید و بعداز تائید کارشناسان برند شما به ثبت می
برند Essence در سال ۲۰۰۱ توسط Christina کارآفرینی شجاع که تصمیم داشت برند لوازم آرایشی و بهداشتی متفاوتی بسازد، تاسیس شد. هدف اصلی او داشتن برندی با کیفیت عالی و قیمت مناسب بود. این برند در سال ۲۰۰۲ برای اولین بار در کشور آلمان آغاز به کار کرد و برند شماره ۱ شناخته شد. پس از آن این برند در ۵۰ کشور دیگر نیز فروش خود را آغاز کرد. در سال ۲۰۰۸ برند Essence بالاخره راه خود را به آمریکا و نیویورک نیز باز کرد. در سال ۲۰۱۰ فروش محصولات Essence در آمریکای شمالی به ۱ میل
برند چیست؟
تعریف آن چیست؟
برند شخصی چیست؟
به راستی برند را چگونه تعریف کنیم؟
...
جدا از مباحث مفصل آکادمیک و علمی درباره برند‌
و آنچه کوین کلر Kevin Keller در کتاب معروف خودش Strategic Brand Management بیان نموده
...
در بحث برندسازی شخصی
من همیشه به یک موضوعی فکر می کنم
هر آدمی از مغزش بیشتر استفاده کنه، هر آدمی عمیق تر و انسانی تر فکر کنه، هر آدمی اندیشه های زیباتری داشته باشه، برندِ موفق تری خواهد شد
...
برندِ تو، میزان عقلانیت توست
ثبت برند
ثبت برند ، علامت علامت حساس تر شد ، بیشتر از قبل نیاز به ثبت نشان تجاری کسب و کار ها حس می شود ، سود جویانی که آماده اند تا سریع و یک شبه کسب و کار شما را به همراه خود ببرند ، گویی این نام و نشان ابتدا به نام ایشان بوده است
پس بهتر است دست به کار شوید و ثبت برند کسب و کار خود را با یک موسسه حقوقی که جواب گوی شما باشد و منصف باشد ، پیدا کنید
ثبت علامت
ثبت آرکا بهترین کارشناسان حقوقی را دارد و مدیر عامل آن وکیل پایه یک دادگستری می باشد ، با بر

و ما را از سانسور خلاصى نیست.
زیرا نمى توان کامل گفت و ناقص است. و از نقص، قضاوت هاى اشتباه خیزد. و آنگاه ترس که خود از نداشتن ایمان به خود است، مستولى گردد و دست بلرزد و ما هیچ نگوییم و نکنیم و در خود خفه شویم تا بمیریم. که اشتباهى ست بزرگ. و ناکامى در مقصد خود نشان از مسیرى اشتباه دارد.

خیلیم عذاب وجدان بابت اشتباهات خوب نیست!
اینکه بذاری هی بهت یاداوری کنن اشتباه کردی!
و باز هی خودت به خودت بگی...
مگه قراره هیچ وقت اشتباه نکنیم؟؟
تازه بهتره بعدشم یکم با ادمایی بپرین که همون اشتباهو دارن
فقط نباید تکرار بشه همین

نیو بالانس، (به انگلیسی: New Balance) شرکت تولیدکنندهٔ پوشاک و کفش ورزشی آمریکائی است، این شرکت در سال ۱۹۰۶ با نام «New Balance Arch Support Company» تأسیس شد و در حال حاضر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کفش ورزشی در دنیاست. نیو بالانس از نشان «ساخت آمریکا» حمایت می‌کند و محصولات خود را با این نشان تولید می‌کند همانظور که محصولات تولیدی در اروپا را با نشان «ساخت بریتانیا» عرضه می‌کند. این شرکت به عرضه محصولات گران‌قیمت‌تر از دیگران تمایل دارد و برای جبران ک
اگر شما فکر می کنید که جزو افراد باهوش هسیتید بگویید اشبتاه در کجاست؟
۱۲۳۴۵۶۷۸۱۲۳۴۵۶۷۸
...............
....................یعنی الان شما روی این موضوع تمرکز کردید !؟من نگفتم که اشبتاه در اعداد است !!!
کلمه هستید ''هسیتید'' و کلمه اشتباه ''اشبتاه'' نوشته شده بود!!
پس بهتر نیست برگردیم از اول راهمنایی بخونیم؟؟؟؟!!!
حتی کمله راهنمایی رو هم اشتباه خوندی !!
پس بهتره برگردیم اول دبستان چون کلمه ''کمله'' رو هم اشتباه خوندی !!
پس برگردیم از مهد کودک بخونیم !!........
.........حتی کل
سفارش ساخت سبکترین سوله
سفارش ساخت سوله یکی از خدماتی است که  ما به روش های مختلف برای شما ارائه می کند .
شما می توانید برای سفارش ساخت سوله از چندین روش اقدام کنید . در قدم اول شما اگر می خواهید یک پروژه با سوله بسازید و اطلاعات کمی در رابطه با سوله ها دارید ابتدا بهتر است تا در مورد انواع و اقسام سوله ها اطلاعات کافی کسب کنید .
در داخل وب سایت و در منوی بالایی از قسمت سوله ها می توانید تمام سوله هایی که سوله آذین صدرا به شما پیشنهاد می کند و می

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها